Донація яйцеклітин

Хто може бути донором?

Згідно з рекомендаціями ASRM (AmerіcanSocіetyofReproductіveMedіcіne) і ESHRE (EuropeanSocіetyofHumanReproductіonandEmbryology) донор повинен бути віком до 35 років і мати гарне фізичне й психічне здоров'я. Ми не використовуємо донорів, у яких в анамнезі є ракові, серцеві, ниркові захворювання, спадкоємні хвороби й захворювання, що передаються статевим шляхом, захворювання психіки, алкоголізм, використання наркотиків.

Донори проходять повний цикл медичного обстеження на предмет інфекцій, що передаються статевим шляхом, психологічне тестування, обстеження на соматичні захворювання, генетичне тестування. Умовою для включення донорів у програму є наявність двох здорових дітей.

Вік жінки, для якої використовуються донорські яйцеклітини, бажаний до 50 років. Жінка-реципієнт повинна бути обстежена терапевтом і надати висновок про відсутність протипоказання для вагітності й пологів.

Які обстеження проходять донори яйцеклітин

 1. Група крові та резус-фактор.
 2. Висновок психіатра та терапевта (одноразово).
 3. Гінекологічне обстеження (перед кожною спробою ЕКЗ).
 4. Флюорографія (дійсна 1 рік).
 5. Аналіз крові на ВІЛ, RW, на наявність маркерів гепатиту В, С (дійсно 3 місяці).
 6. Виявлення Іg G й M до токсоплазми, краснухи, цитомегаловірусу, вірусу герпесу (дійсно 12 місяців).
 7. Мазок на ступінь чистоти (дійсно 2 тижні).
 8. Бактеріологічне дослідження матеріалу цервікального каналу на хламідії, мікоплазму, уреаплазму, трихомонаду, кандиду, гонорею (дійсно 12 місяців).
 9. Мазок на онкоцитологію із шийки матки (дійсно 12 місяців).
 10. Дослідження каріотипу.
 11. Молекулярно-генетичне дослідження на носійство муковісцидозу.