Лікування безпліддя

 

Основна ідеологія нашої роботи полягає в тому щоб знайти найбільш підходяще лікування, яке дасть вам найкращий шанс для досягнення вагітності на народження здорової дитини.

Ми можемо запропонувати вам багато варіантів лікування безпліддя, включаючи як просте екстракорпоральне запліднення, так і вибіркову селекцію ембріонів з використанням PRIMO VISION ™ -  системи безконтактного спостереження в часі за розвитком ембріонів для селекції найкращих. Клієнти нашої клініки мають доступ до самих сучасних технологій та обладнання в сфері репродуктивної медицини. Так, не залежно від того, чи Ви вперше застосовуєте допоміжних репродуктивних технологій, чи маєте досвід багаторічного лікування, ми обіцяємо професійно, обережно, спокійно робито все від нас залежне, щоб допомогти Вам мати дитину.

Ми завжди обираємо однозначно цілеспрямований і повністю індивідуальний підхід до Вашого лікування. Ми ніколи не забуваємо, як багато для вас значить дане лікування.

Ви можете прочитати більше про всі процедури і методи доступні в нашому центрі. Будь ласка, зверніть увагу, що не всі процедури доступні у інших центрах лікування безпліддя.