Більбао, країна Басків і 7 міжнародний IVI з’їзд

Більбао, найбільше місто і столиця провінції Біская, північна Іспанія, з 10 по 14 травня приймало 7-й міжнародний з’їзди клінік IVI. Грандіозна подія, в цьому році зібрала близько двох тисяч учасників. З’їзди клінік IVI це завжди самі передові теми в постійно еволюціонуючій сфері медицини – репродуктології. Николин Леся Богданівна та Коцабин Наталія Володимирівна були учасниками перконгресу, де в деталях розбирали інноваційні методики лікування безпліддя у пацієнток зі зниженим оваріальним резервом, невдачами імплантації, та основної наукової частини конференції.

Абсолютно реальна альтернатива донації яйцеклітин для жінок з дуже низьким оваріальним резервом, для жінок з численними невдалими спробами ЕКО. Метод аутотрансплантації кортикального шару яєчника. Лікування безпліддя при значно зниженому оваріальному резерві, лікування тонкого ендометрію власними стовбуровими клітинами.

Реактивація і потенціювання фолікулогенезу методикою лікування збагаченою плазмою (PRP treatment). Методи in vitro дозрівання незрілих ооцитів (in vitro maturation GV stage sells). Про вплив вікового фактора на репродукцію чоловіка. Та ще раз детально про ключові моменти стимуляції в програмах екстракорпорального запліднення.

 

 

Українська