Global Congress on Hysteroscopy, Barcelona, Spain 30 квітня - 3 травня!

Прекрасний вузькоспеціалізований конгрес по гістероскопіі. З’їзди такого роду дають можливість не лише почути доповіді корифеїв і легенд медицини, таких як S. Bettocchi, O.Shawki, G.Gubbini, I.Mazzoni, S. Talduwadkar, M. Medvediev, J.Hamou з перших вуст, дізнатися про актуальні новинки, методики, сучасні технології; це ще можливість в живу поспілкуватися з практиками з цілого світу, обмінятися досвідом, отримати відповіді на запитання, які виникають кожен день в практичній роботі.

На таких конгресах завжди відбуваються пре-конгреси для практичного навчанн.

Коцабин Наталія, акушер гінеколог, репродуктолог медичного центру Дамія 30 квітня успішно пройшла один з етапів практичної частини міжнародної програми для ендоскопістів GESEA programme (The Gynaecological Endoscopic Surgical Education and Assessment) з визначенням рівня навиків учасників та сертифікацією.

Коцабин Наталія мала нагоду проходити стажування у S. Bettocchi, в його рідній університетській клініці у 2015 році і горда бачити радника в цій визначній людині.

Ірина Кишакевич та Наталія Коцабин вже півтори роки успішно ведуть школу для лікарів «Мистецтво гістероскопіі». На конгресі, в наших лікарів була прекрасна можливість зробити перші кроки для організації міжнародного навчання для українських лікарів. Атже, якісне, практичне навчання - це ще одна сфера, в якій ми прагнемо рости, розвиватися, тим самим підвищуючи не лише особистий кваліфікаційний рівень, але й рівень надання медичної допомоги в Україні.

Українська