Тільки доказова репродуктивна медицина від Джорджа Грізінгера

Коцабин Наталія Володимирівна, лікар акушер-гінеколог, репродуктолог мединого центру Дамія, мала унікальну нагоду два повних дні спілкуватися, навчатися і переймати досвід у одного з, беззаперечно, найкращих світил у сфері репродуктивної медицини, Джорджем Грізінгером! Навчання відбувалося на базі клініки Манхаген Парк Клінік в передмісті Гамбурга, Аренcбург, Німеччина.

Навчання відбувалося в невеликій групі з десяти лікарів України. Нагода зустрітися і обговорити все почуте, була ще одним хорошим бонусом навчальної програми.

За два дні лікарі прослухали і обговорити актуальні питання в сфері ведення пацієнтів з безпліддям: протоколи стимуляції, лікування пацієнтів з неодноразовими невдалими спробами in vitro, ведення «бідних» відповідачів. Варто зазначити, що Джордж Грізінгер є представником доказової медицини. Абсолютно вся навчальна програма, яку було подано, базується на рандомізованих, мультицентрових дослідженнях, що є гарантом для введення в практичну роботу. Керуючись отриманими знаннями, ми гарантуємо нашим пацієнтам отримання кваліфікованої допомоги, базою якої є доказова медицина.

 

  

Українська