Voluson S8 2018 року– іноваційне “третє око” лікаря УЗД

На пальцях однієї руки можна порахувати кількість цих ультразвукових апаратів в Україні. Ми пишаємося, що один з них з лютого 2019 року допомагає вести якісну діагностику в МЦ “Дамія”. Чудові перспективи відкриваються як для фахівців, так і пацієнтів. З одного боку цей  “амбасадор діагностики”має автоматизовану систему управління, ергономічну конструкцію та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що значно пришвидшує та удосконалює роботу спеціалістів. З другого боку нове програмне забезпечення покращує процес обробки даних та надає додаткові функції, що забезпечують 100% чутливість, специфічність  та точність.

Voluson S8 є незамінним у:

• Акушерстві та гінекології
• Урології
• Пери- та неонатології

Акушерство: режими 3D, 4D дозволяють не тільки проводити абсолютно безпечні дослідження вагітності всіх термінів, зробити перше фото дитини та зрозуміти, на кого подібний нащадок та якої він статі. Завдяки іноваційним технологіям апаратура дозволяє оцінити всі органи та системи плода, виміряти кровоплин та вчасно виявити патологію без застосування інвазивних методик.

Гінекологія: 3D-сканування дозволяє провести експертну оцінку стану ендометрія та порожнини матки при наступних проблемах:

- Аномалії розвитку матки
- Аденоміозі та міомі
- Гіперплазії ендометрія
- Поліпах ендометрія
- Для візуалізації розміщення внутрішньоматкового контрацептиву (ВМК) або ускладнень, спричинених ВМК

Також проводиться детальне ультразвукове дослідження молочних залоз та яєчників (перевірка оваріального резерву, диференціація кист тощо).

Урологія:

- УЗД нирок та сечового міхура
- УЗД простати та та калитки

Пери- та неонатологія: обстеження всіх органів та систем малюків після народження ( УЗД серця, суглобів, нейросонографія)

Недарма вважають, що 80% успіху лікування залежить від якісної діагностики. Тому, друзі, ласкаво просимо до “Дамії”за фаховою діагностикою, лікуванням або порадою!

Українська