Про клініку

 Лікування безпліддя

Наш медичний центр займається корекцією всіх видів чоловічого та жіночого безпліддя. Особливість лікування полягає в тому, що ми починаємо з найпростіших методик, максимально наближених до природного зачаття. В першу чергу надаємо перевагу природному відновленню фертильності у випадках, коли це можливо в принципі.

Репродуктивна медицина, технології запліднення in vitro зокрема,в останні роки бурхливо розвиваються. Наші лікарі одними з перших  в Західній Україні почали допомагати безплідним парам, застосовуючи методики  запліднення «в пробірці». На сьогоднішній день маємо 20-річний практичний досвід. Часто-густо допомагаємо пацієнтам, які вже мали негативну спробу лікування безпліддя в іншій клініці. Ефективність нашої роботи в залежності від причини, віку та інших чинників складає до 75%. Тому навіть маючи гіркий досвід, не впадайте у відчай. Ми можемо вам запропонувати кращий шанс на  батьківство!

Вважаємо, що виносити і народити дитину – це право кожної жінки. Тому  зробимо все можливе для досягнення вашої мрії!  Персонал медичного центру репродуктивного здоров’я «Дамія» як одна велика сім’я. За українською традицією кожному, хто до нас приходить, ми раді допомогти, розрадити і підтримати в будь-якій ситуації!

Прийдіть і переконайтеся!

Варта тільки повірити, що ви можете - і ви вже на півдороги до цілі!