Вітрифікація яйцеклітин

Науково доведено, що фертильність (здатність до запліднення) жінки залежить від її віку. Оскільки вік впливає на здатність яйцеклітин до запліднення, яйцеклітини 30-річної жінки мають більшу ймовірність успішного зачаття, ніж 40-річної. Також відомо, що  ризик переривання вагітності та народження дитини з аномаліями розвитку (наприклад, такими як синдром Дауна) збільшується з віком жінки. Тому заморожування яйцеклітин в ранньому репродуктивному віці може допомогти зберегти репродуктивну здатність жінки при лікуванні, чи відкласти народження здорової дитини на деякий час.

Також трапляються випадки, коли кріоконсервація яйцеклітин - це єдиний шанс для жінки мати потомство в майбутньому. Мова йде про онкологічних хворих, які змушені пройти курс лікування променевою терапією чи хіміотерапію, які мають негативний вплив на репродуктивне здоров’я жінки.

При потребі жінки можуть заморозити свої яйцеклітини. Сьогодні можливості кріоконсервації яйцеклітин значно поліпшилися через швидкий розвиток технологій  в науці кріобіології та пов'язаних з нею напрямках. А саме завдяки вітрифікації - методу швидкої заморозки. Більше 80% яйцеклітин, що піддаються  вітрифікації, виживають після процесу заморожування-розморожування, що дозволяє зберегти яйцеклітини для молодої сучасної жінки.

 Сотні дітей в даний час у світі народжується за допомогою раніше заморожених зрілих яйцеклітин.    Як показує досвід, частота настання вагітності при використанні вітрифікованих яйцеклітин в ЕКЗ наближається до результатів досягнутих в свіжих циклах.  

Наша клініка використовує сучасний метод кріоконсервації яйцеклітин - вітрифікацію, що істотно покращує процес їх заморожування та забезпечує високий рівень збереження їх життєздатності після розмороження.