Заморожування яйцеклітин

Жінки можуть заморожувати і зберігати  свої яйцеклітини, щоб  зберегти їхню здатність до запліднення. Науково доведено, що народжуваність залежить від віку жінки, оскільки вік впливає на здатність яйцеклітин до запліднення. Яйцеклітини 30-річної жінки у більшій ймовірності призведуть  до успішного зачаття, ніж 40-річної жінки. Заморожування яйцеклітин в ранньому репродуктивному віці може допомогти зберегти їхню здатність до запліднення  і збільшить шанси досягнення вагітності у майбутньому.

Оскільки ризики викидня і деяких аномалій, таких як синдром Дауна, збільшується з віком. Щоб зменшити даний ризик, при потребі жінки можуть заморозити свої яйцеклітини. Яйцеклітини зберігаються протягом певного часу для подальшого лікування безпліддя. Сьогодні шанси успішного заморожування яйцеклітин поліпшилися через швидкий розвиток технологій в науці кріобіології і пов'язаних з нею напрямках. Сотні дітей в даний час в світі народжується за допомогою раніше заморожених, розморожених зрілих яйцеклітин. Наша клініка володіє технікою спеціального замороження яйцеклітин - Вітрифікації, що істотно покращує заморожування яйцеклітин і дозволяє їх розмороження зі збереженням життєздатності.

Чому саме заморожування своїх яйцеклітин?

Є багато причин, включаючи  медичні і соціальні, чому ви можете захотіти заморозити ваші яйцеклітини. Це може бути і кар'єра, або ряд  інших причин, коли вам просто не підходить або  неможливо мати дітей в той час, коли ви знаходитесь в репродуктивному віці . І, звичайно, ризики викидня або деяких генетичних патологій, таких, як синдром  Дауна, підвищується з віком. Є широкий ряд медичних причин для заморожування яйцеклітин, починаючи від порушення функції яєчників і  до хіміотерапії або променевої терапії при лікуванні раку.