Відгуки

Кілька відгуків про нашу діяльність

Щирі слова вдячності Вам та колективу Медичного центру «Дамія» за професійність, чуйність, а саме головне – за те, що допомогли стати батьками милого і ніжного хлопчика Андрійка. Найбільша радість та велике щастя тримати на руках свою дитину, пригортати до себе, відчувати тепло її обійм, бачити її щиру посмішку, чути її дзвінкий сміх. Дякуємо Вам за подароване щастя! Бажаємо Вам міцне здоров’я, достатку, наснаги, терпіння та побільше позитивних результатів від Вашої праці. З повагою, родина Семенчишиних з м. Чернівці.

Родина Семинчишин

Пишу свою розповідь про нелегкий шлях до омріяного материнства. Я – щаслива мама найкращого у світі хлопчика Андрійчика. Як довго ми його з татком чекали! Довгі вісім років болю, розчарування і невдач нас просто  вимучили, але бажання народити власну дитину було сильніше всіх випробувань. Тільки завдяки підтримці мого чоловіка, рідних людей і медиків ми перемогли. З Лесею Богданівною ми були знайомі ще коли вона працювала в центрі репродукції, у моєму рідному місті Івано-Франківськ. Я відразу відчула впевненість, що все буде добре, що цей ЛІКАР зможе змінити моє життя. Операція з видалення труби, численні лікування гормонами не давали омріяного материнства. Потім – «ДАМІЯ», знайомство з моїм улюбленим лікарем Наталею Володимирівною мене заспокоїло, дало сили і основне – надію на щасливий результат. Ми вдячні Богу, що звів нас у житті, за клініку «Дамія» із кваліфікованими працівниківниками… Дві гістероскопії із видалення поліпів, гормональне лікування…Порадившись, ми вирішили робити ЕКО. Шанси зачати малюка самостійно були мізерними. Перша спроба була невдала… Сльози, розчарування і страх ніколи не мати власної дитини душили зсередини. Але, на щастя, залишалося ще три ембріончика заморожених…і це давало надію. Підтримка лікарів і турбота рідних зробило свою справу. Я заспокоїлася, набралася сил і ми через рік знову приїхали в «ДАМІЮ», бо ще три ембріончика мене чекали. Перед підсадкою поїхала до Храму, попросила ікону Матері Божої Станіславської дитинку. Отець Володимир вислухав мою історію, всю біль, на святій сповіді і поблагословив на успішне зачаття. І з другої спроби ПЕРЕМОГА – жадана вагітність. Звичайно, період вагітності не був легким, все-таки вік за сорок для народжування вже критичний. Цукровий діабет і постійна загроза викидня. Але маленьке сердечко давало стільки сили і розуму виконувати всі настанови лікарів. Кваліфіковані лікарі дали мені можливість виносити до терміну  малюка. Народився мій Андрійчик в місті Римі (Італія) 13.06.2018 року в клініці Казіліно. Здоровий і найдорожчий скарб у світі. Бажаю усім, хто прочитав мою історію: щоб у вас все вдалося, щоб мрія стати щасливими батьками була сильнішою всіх страхів і розчарувань. Не опускайте руки, пробуйте ще і ще… І тільки наполегливі перемагають! Безмежно вдячні і бажаємо успіхів та процвітання клініці «ДАМІЯ» Лесі Богданівні, Наталі Володимирівні та всім медпрацівникам!

Сім’я Яцемірських

Розкажу свою історію до омріяного материнства, яка тривала довгих 8 років. Так, це важко і психологічно, і морально. Оскільки діток ми планували ще зустрічаючись, то після одруження у нас навіть не виникало думки спершу пожити для себе. Через пів року я вперше звернулася до лікаря-гінеколога, пройшла необхідні обстеження. Та мені порекомендували не хвилюватися, оскільки пів року – ще невеликий термін. Пройшло ще півроку і я знову звернулася до гінеколога. Оскільки всі аналізи були в межах норми, до лікаря скерували мого чоловіка. На жаль, результати були невтішними і ми розпочали лікування. Чотири роки минуло, а вагітність не наступала. Тоді наші знайомі порекомендували звернутися до Коцабин Наталії Володимирівни. Шлях до материнства почався з двох інсемінацій, які, на жаль, були не успішними. Про ЕКО ми тоді навіть не думали. Надалі всі свої сили ми кинули на лікування чоловіка. Консультувалися із усіма лікарями міста Івано-Франківська. Роки йшли, а страх зростав. Майже у всіх знайомих було по двоє дітей. Тоді ми взяли паузу на 2 роки, проте чоловік продовжував лікування. Весь цей довгий час ми намагалися вести здоровий спосіб життя та раціонально харчуватися. Тоді ми знову звернулися до Наталії Володимирівни, налаштувавшись на ЕКО. Та лікар запропонувала ще раз спробувати інсемінацію. Вагітність не наступала і ми, врешті, розпочали підготовку до ЕКО. Перший і другий переноси були не успішними. А наступний перенос, хоч я вже і не надіялася, приніс нам довгоочікувану вагітність. Я просто не могла повірити, коли побачила дві жирні смужки на тесті. Аж коли пішла на УЗД і там сказали, що є дитинка…… Це неймовірне щастя! Ми були дуже раді! Ми завдячуємо нашій Наталії Володимирівні, яка постійно морально підтримувала нас на такому довгому шляху. Вона ввійшла у наше складне положення і мені від цього було якось легше. Також дякуємо персоналу клініки за підтримку і допомогу. І дякуємо Богу, що маємо дитинку!

Мама Владиславчика

Залишити відгук

Залишити відгук можете на незалежному ресурсі Google Maps. Ваші відгуки допомагають нам удосконалюватися та розвиватися, а також мотивують наших працівників ☺