Лікар урологШановні чоловіки, для вас в клініці «Дамія» створені для повноцінного обстеження та лікування чек-ап пакети.

Чек-ап пакет, що це таке? Це комплекс обстежень для чоловіків різного віку, як для статево-активного чоловіка який хоче мати здорове якісне життя до глибокої старості .
Таких пакетів два з умовним розподілом:
1) check-up до 40 років;
2) check-up після 40 років.
Обидва включають ПЛР дослідження на статеві інфекції, спермограму, чоловічі статеві гормони, УЗД сечостатевої системи та консультацію андролога. Це той мінімум, який покаже чи є в чоловічому організмі певна патологія, з якою я допоможу справитися.

Сheck-up “до 40 років” це комплекс базових обстежень для оцінки стану вашої сечостатевої системи, який включає в себе:

  • Спермограма – найпростіший засіб оцінки фертильності, тобто здатності чоловіка до зачаття, а також наявності запальних захворювань, в клініці обладнані комфортні умови для здачі та дослідження матеріалу до 1 години часу;
  • ПЛР дослідження на статеві інфекції в наш час є стандартним обстеження за рекомендаціями Європейської асоціації урологів, оскільки більшість проблем в чоловіків викликані саме інфекційним агентом;
  • Гормони: тестостерон, ФСГ, ЛГ, пролактин, ТТГ, Т3, Т4.
  • УЗД дослідження нирок, сечового міхура, простати, органів калитки, пам’ятайте, УЗД потрібно робити на повному сечовому міхурі.

У пакеті «після 40 років» до вищеперерахованого додається кров на ПСА загальне, це онкомаркер простати. Після 40 років чоловіків відносять в групу ризику захворювань передміхурової залози, які на ранній стадії успішно лікуються. Частіше це розуміють жінки чи діти пацієнтів і нерідко змушуть свої коханих чоловіків звертатися до уролога-андролога.

Краще ніж ви, чоловіки, за ваше здоров’я ніхто не подбає, тому андрологічні пакети будуть зручні для вас. Вони допоможуть швидко розібратися у вашій проблемі лікарю-андрологу, дадуть мені можливість конструктивно та аргументовано відповісти на питання, які вас турбують, і не займуть багато часу на їх виконання, адже в МЦ”Дамія” для цього створені всі умови

Попередня публікація
Наступна публікація

Записатись на консультацію