Медичний центр репродуктивного здоров’я «Дамія» спеціалізується на ефективному проведенні допоміжних репродуктивних технологій, але послуги у нас комплексні – від моменту обстеження пари до супроводу вагітності.
До нас на облік можна стати як після настання вагітності природним шляхом, так і після ЕКЗ. Перевагами супроводу вагітності в «Дамії» є:

  • висока якість та компетентність в наданні медичних послуг;
  • комфортні умови, сучасне обладнання та привітна атмосфера;
  • оплата за фактом надання послуги.

За рекомендаціями лікарів перший допологовий огляд має пройти у терміні 12 тижнів вагітності. В цей час збирається вся необхідна документація, відомості про здоров’я майбутньої мами, а також визначається обсяг лабораторних аналізів та діагностичних досліджень.

 

Своєчасна постановка на облік дозволяє запобігати ускладненням, вчасно виявляти патології, зберегти вагітність, запобігти передчасним пологам та насолоджуватися в передчутті материнства.

Супровід вагітності у МЦ «Дамія» передбачає планові огляди та консультації, проходження обов’язкових та, якщо є необхідність, додаткових лабораторних обстежень, УЗ-досліджень (апаратом УЗД експертного «Voluson S’8»).

Також жінка скеровується до суміжних спеціалістів та на здачу всіх необхідних аналізів. Дані досліджень і висновки фахівців допоможуть акушеру-гінекологу правильно визначити тактику ведення вагітності на всіх термінах.

Щоб запобігти ускладненням вагітності важливо регулярно відвідувати лікаря та дотримуватися його призначень, а також стежити за своїм здоров’ям.

Метою нашої співпраці є народження здорової дитини і збереження здоров’я матері. Однак, вагітність, безумовно, змінить роботу ваших внутрішніх органів, оскільки працювати їм доведеться за двох. Тому спостереження при вагітності є абсолютно необхідним навіть у тому випадку, коли сама вагітність протікає без ускладнень.

Ми допоможемо Вам пройти шлях до народження малюка безпечно, комфортно та в радості очікування нащадка!

Попередня публікація
Наступна публікація

Записатись на консультацію