Жінка прагне бути жіночною та здоровою у будь-якому віці.

Тішить той факт, що більшість «жіночих незручностей» можна коригувати. Але для розв’язання проблеми потрібно, як мінімум, про неї знати та розуміти!

Інколи пацієнтки соромляться говорити або не до кінця розуміють, що жіночий організм трансформується в залежності від періоду життя. Гормональні зміни, вагітність та пологи, пременопауза та настання елегантного періоду впливають на стан організму в цілому та стан репродуктивної сфери зокрема. Люди зазвичай не афішують такі симптоми, як:

тазові болі
зниження статевого потягу (лібідо), аноргазмія (відсутність оргазму)
біль під час статевого акту
біль в промежині
синдром «в’ялої» або об’ємної піхви
генітальний пролапс (опущення статевих органів)
нетримання сечі
нетримання калу, газів
Максимум, що радили гінекологи ще кілька років тому при подібних скаргах, це вправи Кегеля, які вимагають самодисципліни та тривалого очікування результату.

Та сьогодні є просте й ефективне рішення – електроміостимуляція.

Це вплив на м’язову тканину електричними струмами та моделювання процесу природнього скорочення м’язів. Тільки сигнал надходить не від нервових клітин, а від спеціального електронного обладнання.

Ми використовуємо апарат PhySys фірми Zimmer (країна-виробник – Німеччина), який має різні датчики та різноманітні програми для надання допомоги . Кожній пацієнтці індивідуально підбирається схема стимуляції та надається індивідуальна насадка. В залежності від проблеми та ступеня вираженості підбирається курс (в середньому, 10-20 процедур).

Електроміостимуляція м’язів тазового дна є сучасною, безболісною та доступною процедурою для покращення якості інтимного життя!

Протипоказами для проведення процедур є:

вагінізм
наявність значних рубцевих деформацій промежини
порушений м’язевий апарат
вагітність
менструація
кровотеча
відсутність сексуального досвіду
патологічні стани шийки матки.
Перед початком курсу потрібно пройти гінекологічне обстеження:

– УЗД органів малого тазу;

– огляд гінеколога з взяттям мазків на мікрофлору та цитологічне обстеження шийки матки та цервікального каналу;

– при потребі – кольпоскопія (огляд шийки матки під мікроскопом) для виключення патології.

Якщо немає протипоказів, процедуру можна розпочинати відразу, поступово збільшуючи кратність, імпульси та тривалість проведення.

Після проходження курсу електроміостимуляцій жінки зауважують, що почуваються впевнено, покращується якість сексуального життя.

Тому не відкладайте здоров’я на пізніше. Живіть на повну тут і зараз!

Записатись на консультацію